Na prodej

Na prodej mám aktuálně především své bajky, které vyšly knižně! Bohatě ilustrovaná kniha je v pevných deskách a má 104 stran. Je určena pro čtenáře od devíti let a pro dospělé. Stojí 270,- Kč a desátek z každého prodaného kusu věnuji na projekt ČSOP JARO Pomáhám přírodě. Objednávejte si zde: https://www.ntp.cz/Bajky-d254.htm


 


Dále nabízím mnou zhotovené originály a kreslím také obrazy či ilustrace na zakázku. Nákupem některého z obrazů či ilustrací podpoříte další moje aktivity, včetně těch, které dělám pro lidi či přírodu zdarma. Budu moc ráda!

Formáty A4 a menší posílám poštou nebo přes Zásilkovnu, obrazy A3 a větší vozím osobně, aby se jim nic nestalo. Vše zde je bez rámu, ten mohu případně nechat zhotovit po dohodě.

Rolujte dolů do pestré galerie ukázek mé tvorby a pokud chcete mít podobnou kresbu doma nebo jako dárek pro někoho, neváhejte mi napsat nebo zavolat: Kontakt 

La Fontaine, formát A3, technika akvarelová pastelka. Cena 8000,- Kč.
La Fontaine, formát A3, technika akvarelová pastelka. Cena 8000,- Kč.

Velký obraz La Fontaine je volný! Napište si o něj.

Rarach v Emauzích, formát A4, technika tuš. Cena 2000,- Kč.
Rarach v Emauzích, formát A4, technika tuš. Cena 2000,- Kč.

Toto je malý čert, který před několika staletími vařil v Praze mnichům, než ho vyhnali. Formát A4, technika tuš. Stále čeká na majitele.

Na zakázku

Ilustruji knihy a dělám portréty zvířat či jiné obrazy. Zde jsou již prodaná díla pro vaši představu.

Zhotovuji portréty psů a dalších domácích mazlíčků či chovaných nebo volně žijících zvířat. Jelikož jsem žila několik let v záchranné stanici pro dravce a sovy, kde jsme měli i ovečky, mám zvířata "v oku". Technika akvarelová pastelka, dle domluvy může být i akvarelová tužka.

Často kreslím kulturní památky a pěknou architekturu. Největší slabost mám pro kostely nebo jiné esteticky zdařilé stavby obklopené přírodou. Toto byla ilustrace pro Regia, technika akvarelová tužka. Níže mj. ukázky z kalendáře pro hrad Sovinec, kde jsem jistý čas pobývala.

Co se ilustrací týče, nejraději mám krom zvířat historická témata, pověsti a pohádky. Výše je ilustrace pro můj článek o historii medicíny (Stetoskop), technika umělecká pastelka. Pověsti o strašidlech staré Prahy pro nakladatelství Plot jsem ilustrovala kompletně v tuši, technika bývá dohodou.

Naučné ilustrace pro ochranu přírody

Prvních šest obrazů je Cesta palmového oleje. Popisují současný vážný problém v zemích poblíž rovníku a globální souvislosti. Níže jsou různé letáky a popisné kresby a (výjimečně i) malby o fauně a floře.

Moje "ryzí" tvorba

Vlastní fantazie, jen výjimečně na něčí zadání. Prvních 7 kreseb jsou moje kresby z - nácti let. Začínala jsem s tužkou, tuší a s uměleckou pastelkou. Později jsem nalezla zalíbení hlavně v akvarelové pastelce. Výjimku tvoří výstava obrazů věnovaná problému domácího násilí, což byly formáty A2 uhlem.